duża tablica manipulacyjna

Tablice manipulacyjne – rozwojowe zabawki dla dzieci. Jaką wybrać?

duża tablica manipulacyjna

Sensoryczne tablice drewniane dla rozwoju dziecka

Tablica manipulacyjna to bardzo prosta zabawka. Zbudowana jest z deski, do której przymocowane są różne przedmioty: zasuwka, zamek błyskawiczny, sznurki, koraliki, labirynt. Maluch może do woli naciskać, przekręcać czy przesuwać ruchome elementy tablicy.

Zabawka pobudza ciekawość i skupia uwagę dziecka przez dłuższy czas. Uczy również logicznego myślenia i zwiększa zdolności manualne. Z każdą kolejną zabawą, Twoja pociecha może odkrywać nowe możliwości, jakie oferuje tablica manipulacyjna Montessori!

Tablice edukacyjne Naanaa Wood – jakość i bezpieczeństwo

Tablice edukacyjne dla dzieci tworzone są z drewna w naszej pracowni. Do pracy wykorzystujemy zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie, a także ciągle udoskonalamy nasze produkty. Wszystkie elementy tablicy są solidnie przytwierdzone, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Możesz wybrać dowolny rozmiar tablicy od wersji mini o wymiarach 36×23 cm po maxi 45×60 cm. W ofercie mamy również produkty w niestandardowych kształtach helikoptera lub misia.

Tablice cechują się także wysoką estetyką wykonania. Są utrzymane w naturalnej kolorystyce zgodnej z filozofią Montessori. Zabawka zawieszona na ścianie stanowi ozdobę pokoju dziecięcego i jest w każdej chwili dostępna do użycia.

Którą tablicę dziś wybierzesz?

tablica sensoryczna w kształcie misia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

X