Tablice manipulacyjne

Oferta tablic manipulacyjnych Montessori

Każdy rodzic, który miał okazję zetknąć się z metodami wychowania według Marii Montessori, jest pod ich wielkim wrażeniem. My również jesteśmy przekonani o ich zasadności, a oferta tablic edukacyjnych, którą tutaj prezentujemy, jest tego najlepszym dowodem. Wszystkie propozycje powstają w naszej pracowni, dlatego mamy pewność, że dostarczamy do rąk naszych klientów to, co najlepsze i bezpieczne dla najmłodszych.

Tablice edukacyjne – nauka i zabawa dla małego odkrywcy

Nasza oferta tablic Montessori w odpowiedzi na potrzeby rodziców i przedszkoli jest bardzo różnorodna. To daje nam pewność, że każde dziecko będzie mogło aktywnie i przyjemnie spędzać czas w towarzystwie pomocy edukacyjnej zgodnej z jego preferencjami. Nasza oferta tablic sensorycznych to jednak nie tylko różne wielkości, kolory i elementy – ale też możliwość personalizacji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji.

Tablice manipulacyjne Montessori

Tablice aktywności dla dzieci to nie tylko zabawki, ale również narzędzie nauki rozwijające ciekawość, kreatywność i motorykę dziecka. Z myślą o najmłodszych powstały nasze drewniane tablice edukacyjne. Sprawdź bogatą ofertę Naanaa Wood!

Tablice manipulacyjne dla dzieci – nauka przez zabawę

Dzieci są ciekawe świata i poznają go przez zmysły – nie tylko wzrok, ale przede wszystkim słuch i dotyk. Lubią wyciągać rączki w stronę każdego przedmiotu, których je zainteresuje i pogłaskać go, pociągnąć, nacisnąć. Nie wszystkie przedmioty w domu są jednak dla dziecka bezpieczne.

Z myślą o ciekawych świata maluchach powstały tablice edukacyjne Montessori, które umożliwiają dziecku dotykanie różnych przycisków, pokręteł, sznurków czy metalowych elementów w bezpieczny sposób.

Sensoryczne tablice drewniane dla rozwoju dziecka

Tablica manipulacyjna to bardzo prosta zabawka. Zbudowana jest z deski, do której przymocowane są różne przedmioty: zasuwka, zamek błyskawiczny, sznurki, koraliki, labirynt. Maluch może do woli naciskać, przekręcać czy przesuwać ruchome elementy tablicy.

Zabawka pobudza ciekawość i skupia uwagę dziecka przez dłuższy czas. Uczy również logicznego myślenia i zwiększa zdolności manualne. Z każdą kolejną zabawą, Twoja pociecha może odkrywać nowe możliwości, jakie oferuje tablica manipulacyjna Montessori!

Tablice edukacyjne Naanaa wood – jakość i bezpieczeństwo

Tablice edukacyjne dla dzieci tworzone są z drewna w naszej pracowni. Do pracy wykorzystujemy zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie, a także ciągle udoskonalamy nasze produkty. Wszystkie elementy tablicy są solidnie przytwierdzone, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Możesz wybrać dowolny rozmiar tablicy od wersji mini o wymiarach 36×23 cm po maxi 45×60 cm. W ofercie mamy również produkty w niestandardowych kształtach helikoptera lub misia.

Tablice cechują się także wysoką estetyką wykonania. Są utrzymane w naturalnej kolorystyce zgodnej z filozofią Montessori. Zabawka zawieszona na ścianie stanowi ozdobę pokoju dziecięcego i jest w każdej chwili dostępna do użycia.

X