Jaką tablicę manipulacyjną wybrać dla dziewczynki?

Jaką tablicę manipulacyjną wybrać dla dziewczynki?

Masz córkę, której chcesz zapewnić angażującą i wciągającą zabawę, która jednocześnie będzie zapewniała jej rozwój?

Zdecyduj się na tablicę manipulacyjną Montessori! Można ją wykorzystywać już od wieku przedszkolnego. Wspiera rozwój poznawczy, zaspokaja dziecięcą ciekawość i pomaga w poszerzaniu umiejętności.

Jaką tablicę manipulacyjną wybrać dla dziewczynki?

Tablica manipulacyjna dla dziewczynki – dopasuj ją do wieku!

Pierwsza tablica manipulacyjna najczęściej jest małych rozmiarów. Im większa jest, tym bardziej różnorodne elementy posiada.

Na początek dobrym rozwiązaniem będzie tablica manipulacyjna mini. W jej skład wchodzą przyciągające uwagę kółka, koraliki, spinner, lusterko, zamek, rzep, zasuwka. Każdy z tych elementów przykuwa uwagę dziecka i zapewnia długą zabawę, która zaspokaja ciekawość.

Twoja córka pozna mechanizmy działania przedmiotów, rozwija umiejętności sensoryczne i już od najmłodszego wieku zacznie ćwiczyć koncentrację! Zaletą mini tablic manipulacyjnych jest ich niska waga, dzięki czemu Twoja córka może zabrać ją do przedszkola i wspólnie z innymi dziećmi odkrywać jej funkcjonalności.

Jeśli Twoja córka będzie potrzebowała nowych wyzwań i zechcesz sprawić, by mogła jeszcze silniej rozwijać koordynację ręka-oko oraz eksperymentować z większą liczbą elementów, wybierz tablicę maxi. Jest o wiele bardziej różnorodna! Zwróć uwagę na różne kształty naszych tablic – miś czy helikopter będą jednocześnie wspaniałą ozdobą pokoju Twojej pociechy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

X